Kamil Stawiarski


Uznany ekspert w technologii Oracle, specjalizujący się w bazie danych i produktach engineered systems jak np. Exadata. Jeden z najmłodszych na świecie posiadaczy certyfikatu Oracle Certified Master. Jedyny w Polsce i jeden z ok. 250 na świecie specjalistów, którym przyznano nagrodę Oracle ACE w kategorii "Database Management & Performance". Obecnie jedna z kilkudziesięciu osób na świecie z wszystkimi tytułami Oracle ACE. Realizował projekty dla firm z sektora publicznego i prywatnego, zarówno dla partnerów jak i klientów końcowych. Wspólnie z Oracle Partner Academy prowadził konsultacje eksperckie i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, optymalizacji i migracji baz danych dla wielu partnerów w Polsce i za granicą.

Gdyby nie zajmował się bazami danych, prawdopodobnie opowiadałby straszne historie w schroniskach młodzież̇owych w Bieszczadach.

 


OCM_ODb11gAdmin_clr
oce-exadata-x3-x4-adminO_Certified Specialist_clrOCA_ODb11gAdmin_clrOCE_ODbSQL_clrOCP_ODb11gAdmin_clr

Umiejętności:

Oracle / PL/SQL / SQL / Oracle Rac / Performance Tuning / Databases / Database Administration / Linux / SQL Tuning / High Availability / Exadata / Oracle Applications /

Kontakt

Database Whisperers sp. z o. o. sp. k.
Al. Jerozolimskie 200
Wejście B, III piętro/ pokój 342
02-486 Warszawa
NIP: 5272744987
REGON:362524978
+48 508 943 051
+48 661 966 009
info@ora-600.pl

Newsletter zapisz się żeby być na bieżąco

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania newslettera na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/na, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Potwierdzam też, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych określonymi w Polityce Prywatności LINK. Administratorem danych osobowych jest „Database Whisperers sp. Z o.o. sp.k.” z siedzibą pod adresem Al. Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa, e-mail: info@ora-600.pl. Więcej informacji w Polityce Prywatności LINK.